Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове

Отзиви – 2
Приятен крем. Но не е чак кой знае какво. Текстурата му е между гел и крем. Без мирис. Сработва добре в комбинация с други продукти. Давам му средна оценка.
Получих този крем като мостра при последната ми покупка в ksisters и се влюбих в него веднага след първото използване и поръчвам цялата опаковка от 50 г. Ароматът е много нежен и приятен, текстурата на крема е охлаждаща и веднага попива в кожата, без да оставя неприятно лепкаво усещане и е красив завършек на моята рутинна грижа за кожата, който ми дава усещане за чистота и хидратация. Търся такъв подходящ крем от дълго време, особено за зимата, когато кожата ми е чувствителна, суха и лошо хидратирана. Благодаря ви, ksisters ❤️
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.