Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.






Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове




Отзиви – 3
Кожата ми беше ужасно суха и опъната. Исках да го пробвам и го използвах една седмица, но с всеки изминал ден се влошаваше и тенът ми изглеждаше все по-близък и по-близък. Този продукт не беше за мен.
Това е един от първите продукти, които си купих от K-beauty и е основна причина, поради която преди 2 години реших да премина към козметика изключително на K-preparation. Гел текстурата, която се използва след тоник (това не е почистваща пяна и не се изплаква!), попива бързо и въпреки че имам изключително чувствителна кожа, комбинирана, зряла, никога не съм имала негативна реакция към този гел. Обичам Benton и заедно с крема им Ceramide 10000, това определено е любимият ми Benton. В момента купувам 3 тубички... Използвам го 1-2 пъти седмично. П.С. една опаковка наистина стига за толкоооого дълго време 🤩👌❤️❤️❤️❤️
Кожата ми не е била разочарована от Benton досега, така че бих искал да купя всичко от тях! :)
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.