Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.









Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 274
СТРАХОТНО, вече използвах втората опаковка и поръчвам още❤️❤️
Доста съм разочарована от възторжените отзиви, според мен това е един от по-лошите продукти на BOJ. Има странна консистенция, оставя лепкав след, не придава абсолютно никакъв блясък на лицето ми, порите ми сякаш са малко по-слабо изразени и затова няма да му дам по-ниска оценка, но при мен е различно, така че не знам дали е от продукта. Използвам го от около седмица, сутрин и вечер. Препоръчвам го за суха кожа, но за комбинираната ми кожа би бил по-подходящ продукт с по-водниста текстура.
Използвам серума от няколко дни и засега ми харесва. Продуктът няма отчетлива миризма, или поне аз не съм я забелязала. Има леко мазна текстура, но бързо се абсорбира от кожата и хидратира добре. Използвам го само в дневна грижа, мисля, че това е достатъчно. Получих много мостри и подарък с поръчката, което е много, много хубаво. Сред мострите, това е вторият път, когато получавам серум с микроигли и е много готин. Вече обмислям да поръчам пълен размер.
Най-добрият серум за блясък! Използвам го всеки ден във вечерната си рутина. Това е единственият постоянен продукт, който не сменям.
Белезите от акне са видимо намалени. Необходимо е само малко количество от продукта. Попива добре. Използвам го вечер. Това е четвъртата ми бутилка. Използвах старата и веднага поръчах нова. Препоръчва се за тези, които имат суха и увредена кожа, склонна към акне в напреднала възраст. Използвах напълно 3 бутилки, новата е готова.
Много добре
Купувала съм си повторно този серум много пъти, харесва ми как хидратира чувствителната ми кожа и изравнява тена ми. Толкова много сияе и е толкова приятен на допир, че го използвам сутрин и вечер, ако мога! Стана ми любим!
тънък, без да е лепкав, разнася се чудесно. Комбинирам го с цялата линия на компанията и крем и серум за очи и крем за лице. Оставя лицето ми по-гладко и по-сияйно, прави кожата ми по-гладка, също така забелязах, че при системна употреба от първите 7-10 дни премахва зачервяването и раздразнението.
Купувам многократно, много съм доволен :-)
Много е добър, освежава, не оставя кожата лепкава. Единственото нещо е бутилката да е стъклена.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.