Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 22
Прави косата много блестяща и оставя прекрасен аромат!!!
Оставя косата ви мека и блестяща. Има прекрасен аромат на малина.
Оцетът за коса A’PIEU с малина ме изненада приятно. След употреба косата ми е лека, блестяща, а скалпът ми е наистина свеж и чист. Ароматът на малина е сладък и приятен. Оценявам и практичния апликатор, който улеснява нанасянето на продукта в корените. Използвам го 1-2 пъти седмично след измиване с шампоан и усещам, че косата ми е по-малко омазнена и по-мека на допир. Страхотен продукт.
Опитах го за първи път, косата ми мирише приятно и е блестяща.
За първи път използвах оцет. Косата ми ухае прекрасно след това. Мека и пухкава е.
Купих продукта, защото имам увредена коса, но хидратиращите шампоани утежняват скалпа ми. Започнах да го използвам редовно в корените и няма сърбеж и дори косата ми се омазнява по-бавно, защото е изсветлена от тежките хидратиращи продукти, но в същото време ефектът им не е ограничен.
Отличен продукт за коса. Прави косата ми блестяща, а скалпа ми свеж. Продуктът е дълготраен и въпреки че не съм пробвала друг оцет, няма да сменя този.
Този малинов оцет за коса приятно ме изненада! Мирише толкова прекрасно! Нанася се лесно и косата ми е прекрасно чиста и блестяща след него. Освен това е лесен за разресване, най-накрая не се заплита, много съм доволна. Горещо го препоръчвам. Ако трябва да препоръчам само един козметичен продукт за коса, това би бил този. Вече имам шампоана и спрея от същата линия в количката си, вярвам, че няма да ме разочароват. 💖 *на снимката след първата употреба и косата ми все още не е напълно суха 😁
Този изплакващ препарат за коса с оцет и малина е истинска находка! Той перфектно почиства скалпа, придава блясък и оставя косата невероятно мека. Има свеж, плодов аромат, който се задържа дълго време. Косата ми изглежда добре поддържана и лека след употреба. Остава ми почти още една употреба; този продукт просто не би могъл да бъде по-добър за косата ви. Горещо препоръчвам да го пробвате. Благодаря ви, Ksisters!
Обещаваше, че ще пораснат и растат толкова много, че нямам какво да пипам, но косата ми изглежда малко мазна след измиване.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.