Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.


Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове

Отзиви – 3
Маската има много приятен аромат на бананово мляко. Това е всичко. Кърпичката не прилепва добре към лицето и дори се разпада или къса. Освен това, маската изсъхва много бързо по време на употреба. В този магазин се предлагат много по-добри маски. Няма да купя тази отново.
Чудесна маска, която подхранва и овлажнява кожата.
Това е втората ми покупка на тази маска. Наистина мирише на банан. Кожата е овлажнена и успокоена. В чантата има много есенция. препоръчвам!
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.