Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.






Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 13
Страхотен малък стартов комплект! Особено ми харесва кремът за лице и почистващите тампони! Кремът е много лек!
Страхотен подхранващ комплект в мини версия, идеален за пътуване или ако просто искате да изпробвате продуктите. Използвам тоника от дълго време и го обожавам. Кремът е с лека текстура, която попива бързо в кожата. Серумът е с по-гъста консистенция, но също така попива бързо. Много съм доволна от този мини комплект. ❤️
Купих 2 пробни комплекта, защото искам първо да изпробвам продуктите, преди да ги взема на път, и това е отличен задължителен продукт, ако искате кожата ви да изглежда страхотно по време на почивка! Използвах ги след ден на плажа и се усещат толкова успокояващо след ден на слънце. Тампона и тоникът са хладни на лицето ми, ампулата се нанася лесно, а кремът за лице запечатва всичко и се събудих сияйна на следващия ден. Следващия път ще си купя пълен размер.
Наистина ми хареса възможността да пробвам 4 продукта от Anua едновременно. Влюбих се в тоника и ще го поръчам веднага, както и в лосиона-мляко - подходящ е за ежедневна употреба и изглежда страхотно под грим. Горещо препоръчвам комплекта, както за тестване, така и като комплект за пътуване, който ще замести цялата ви рутина.
Много съм доволен от тези продукти. Имах големи очаквания, които се оправдаха. Определено го препоръчвам. Резултатите върху кожата бяха видими още на следващия ден. Със сигурност ще купя нормалните размери.
Фантастичен продукт за чувствителна кожа! Лицето блести прекрасно след него :) Възнамерявам да закупя продукти в по-големи размери :)
Успокояващият пробен комплект ANUA е чудесен вариант за чувствителна кожа! Тонерът е невероятен – овлажнява и успокоява без дразнене. Все още тествам серума и кремът е приятен, въпреки че не забелязах съществена разлика. Лепенките са интересни и приятно освежават кожата. Като цяло си струва да опитате :)
Много съм доволна от серума, лосионът също работи страхотно, препоръчвам го 👍🏻
Продуктите са добри и много усвежаващи. Не дразнят и нямат оцветители. Препоръчвам.
Купих го да пробвам, много ми хареса, кожата ми е по-приятна, страхотен продукт за мазна и комбинирана кожа
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.