Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 11
За мен това е един от най-добрите почистващи гелове, които съм пробвала. Продуктът издържа наистина дълго време - това е третата ми бутилка. Мислех, че почти съм свършила, затова отидох да си купя нова (тогава нямаха Anua), но все още излиза много продукт от помпата. Нужно ви е само малко количество и почиства кожата ви прекрасно. Почистващият продукт, който ме убедиха да използвам в магазина като заместител, не е нищо подобно (въпреки че не е лош). Когато ми свърши, определено ще се върна към този гел. Имам комбинирана кожа и е страхотен!
Наистина е нежен, кожата ми е чувствителна, много неща я опъват или стягат, но този почистващ препарат наистина не я изсушава, почиства добре, не е мазен, не опъва, но и не хидратира, наистина искаш серум и крем отгоре. Текстурата е толкова кремообразна и когато я смесите с вода по време на измиване, се превръща в мека пяна.
Имам много чувствителна кожа и купих този продукт по препоръка. Използвам го от кратко време и засега съм много доволна. Хидратира и успокоява кожата. Мисля за други продукти от тази марка 🩷
Страхотен почистващ гел, опаковката е дълготрайна
Подходящ е и за комбинирана, с чувствителна кожа. Отличен е в комбинация с почистващото масло Anua.
Този почистващ продукт от ANUA ме изненада напълно. Пяната е невероятно нежна, но в същото време ефективно премахва всички замърсявания и остатъци от грим. След измиване кожата ми се чувства прекрасно чиста, свежа и хидратирана. Използвам го сутрин и вечер и след няколко дни забелязах, че кожата ми изглежда по-здрава и по-сияйна. Определено ще го купя отново! 🌸
Използвам го вече повече от 3 месеца и трябва да кажа, че е един от най-добрите почистващи гелове за кожата ми. Кожата ми е много чувствителна и суха, но този гел изобщо не я дразни и не я изсушава. Просто ТОП!
- пенлива, по-гъста пяна - малко количество е достатъчно, бутилката е достатъчна за дълго време - ако имате суха кожа, тя може да се усеща твърде суха след почистване (както при други почистващи препарати с пяна)
Много добра пяна за лице, кожата е мека след това :))
Хидратира и почиства добре кожата, приятна консистенция, малко количество е достатъчно, не стяга кожата
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.