Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.






Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 9
Опитах няколко крема, които не винаги ми действаха, главно защото съдържаха определени съставки, които запушваха порите ми. За мен това беше порочен кръг: използването на ексфолианти помагаше на акнето ми, но отслабваше кожната бариера, която исках да подсиля и регенерирам с крем с керамиди. Но тези кремове запушваха порите ми. Този крем ми помогна, защото може да успокои и регенерира кожата ми, без да я запушва. Препоръчвам го на всеки, който има подобен проблем.
Този крем много ми хареса. Много е подходящ за сухата ми кожа, не оставя лепкаво усещане. Хидратира перфектно. Пасва ми много добре!
Това е наистина супер хидратиращ крем, използвам го всеки ден. Изяждаме го много бързо и е много хидратиращ.
Не мога да кажа, че този крем е нещо специално, но е добър основен ежедневен крем за всички типове кожа. Има лека текстура, без мирис, хидратира добре. Не е ли достатъчен за нормална кожа през зимата при -10 (а какво е достатъчно в такова време?) Голяма тубичка, стига за дълго време, започнах да го използвам и на ръцете си и помогна за възстановяването на сухата кожа. За свръхчувствителна кожа бих го препоръчала с повишено внимание, моята кожа е чувствителна и първите няколко минути след нанасяне се зачерви леко, но без никакви неприятни усещания. Може би е индивидуална реакция към някой компонент. Но все пак кремът е добър и си струва да се опита.
В сравнение с кремовете от дрогериите, този крем е победител с голям шанс. Кожата е хидратирана. Най-накрая крем, който не дразни кожата ми. Прекарах няколко дни в опити да избера защитен крем и този е победителят.
Използвам го вечер и на сутринта имам красива, свежа кожа. За мен серумът дори не е необходим със супер крем.
Имам чувствителна кожа, по-скоро суха, и намирането на подходящ крем изобщо не е лесно, но този ми пасна добре, не е гъст, попива добре, а кожата е наистина хидратирана и приятна на допир. Препоръчвам го.
Страхотен крем, има приятна текстура 😍 и съставът също е страхотен, препоръчвам го 👍🏼
Кремът е отличен, съставът е богат на съставки, поддържащи бариерата. Перфектен за вечер и/или при използване на лекарства против акне (ретиноиди или трет). Не запушва порите, което е доста рядко срещано за кремове с този състав и консистенция. Няма аромати, така че ще подхожда и на хора с чувствителна кожа. Продуктът е достъпен, а количеството в опаковката е значително (100 мл), достатъчно за дълго време. Текстурата е приятна - когато се изстиска от тубичката, кремът изглежда гъст, но когато се разнесе по лицето, текстурата става кремообразна като сорбе, бързо се абсорбира и не оставя силен мазен блясък или усещане за тежест. Кожата го попива и се усеща подхранена. Препоръчвам го! :)
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.