Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 10
Един от най-добрите SPF стикове, които съм имала. Нанася се много добре благодарение на формата си. Не оставя мазен филм върху кожата ми. Дори не се вижда, че имам нещо върху кожата си. Но имаше по-мазен ефект върху мазна кожа. Затова е по-подходящ за суха кожа. В опаковката има достатъчно количество. Определено го препоръчвам.
Един от малкото SPF стикове, които не оставят лъскав, а кадифен завършек (вижте снимката)! Хидратира достатъчно, не дразни акне или суха кожа и не запушва порите. Има деликатна текстура, нанася се много лесно, равномерно и на тънък слой, като същевременно изобщо не размазва грима. Издържа достатъчно дълго за цената си. Изобщо не усещате стикът върху кожата си, но ако докоснете кожата си с ръка, можете да усетите леко омазняване. Ако не носите много грим и знаете как да си миете ръцете преди нанасяне, лесно можете да се отървете от него, като го втриете в кожата си. Все пак не е ужасно - за резултата и приятното хигиенично нанасяне определено си заслужава. Единственият минус е колелцето за изхвърляне на стикът, което би могло да е по-лесно; понякога се засяда.
Много лесен за нанасяне заради формата, не оставя бял оттенък, чудесен за суха кожа, но може да е твърде мазен, ако имате мазна кожа 😊
Слънцезащитният стик е с отлично качество. Лесен за нанасяне, плъзга се гладко по кожата и не оставя лепкави/мазни следи. Много ми хареса.
Много съм доволен. Никога не съм се чувствал като тях, много лесен за използване!
Пробвала съм много слънцезащитни продукти през живота си, но този определено е един от любимите ми. Наистина е лесно да се постави благодарение на простия метод на нанасяне. Дори изглежда страхотно под грима (нанесох го и върху грима си и нищо не се размаза или премахна). Приятелите и семейството ми също го изпробваха и го харесаха, тъй като се чувстват безтегловни върху кожата. Също така препоръчвам това и на хора, които също имат акне, обикновено със слънцезащитни кремове акнето ми се влошава, но с Abib бих казал, че се е подобрило (аз също използвам Abib heartleaf essence помпа за успокояване).
Трябва да кажа, че бях много приятно изненадан от този бар. Не оставя усещане за омазняване на кожата, лек е, лесен за нанасяне и има приятна естествена миризма (не мирише на изкуствено или на парфюм). Прекрасен е под грим и за последващо повторно нанасяне. 10/10 за мен
Супер стик за повторно нанасяне на spfka през деня, чудесен за склонна към акне кожа, тъй като съставът е некомедогенен. Малко ми се омазни кожата, но иначе съм доволна.
Това е първият ми SPF в стик и съм много доволна. Почти не се усеща върху кожата, наистина е лек. Имам проблема с "напластяването" по лицето си с повечето SPF, но с този не го усещам. Разнася се добре благодарение на заоблената си форма, чудесна за дамска чанта.
Супер нежно
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.