Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове







Отзиви – 3
Това нещо е абсолютно най-доброто :-) Цял живот имам проблем със сухи устни, пробвала съм много продукти, но нищо не може да се сравни с това :-) Нанасям го вечер и сутрин имам прекрасно хидратирани устни, а през деня мога да използвам дори съвсем обикновен балсам.
Това е толкова хубаво. Хидратира много добре, устните са меки и регенерирани след това.
Сред най-добрите продукти за грижа за устните, които съм използвала. Под формата на гел е дълбоко хидратиращ и има отлични възстановяващи свойства за напукани устни. Използвам го всяка вечер като маска, но е отличен и за през деня, ако се използва в малки количества. Здрави, плътни устни ❤️
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.