Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 17
Пластирите за очи не хидратират особено и не се плъзгат, защото са груби, което е добра идея, но премахват тъмните кръгове и торбичките под очите, аз не съм забелязала нищо подобно.
Само лепенки, които ми действат. Незабавно премахване на подпухналостта, блясък и плътност!
Пластирите много ми харесаха, приятни са за употреба, не се хлъзгат и държат добре. Ефектът е видим още след първата употреба ❤️🔥
Не знам дали ми харесва или не. Хубав е, защото е по-малък от обикновените лепенки за очи, но все пак ми се плъзга малко. Не е много хидратиращ, така че ако някой има много суха зона под очите, мисля, че това няма да е достатъчно. Не мисля, че ще го купя отново.
След като използвах една опаковка, не виждам никаква разлика. След нанасяне кожата е толкова напоена с продукта, но изглежда като краткотраен и повърхностен ефект.
Първите корейски подложки за очи, които пробвах и определено ще ги купя отново! Благодарение на оребрената повърхност, не се плъзгат надолу, не парят и не дразнят. Съхранявам ги в хладилник, така подложките се охлаждат приятно и след употреба зоната около очите определено е по-сияйна и хидратирана. Препоръчвам ги!
Бях малко разочарована. В сравнение с превръзките на други марки, тези са значително по-малко хидратиращи и малко по-малки. Текстурата на превръзките определено е голям плюс – прилепват прекрасно към кожата. Мисля, че ще бъдат идеални за жени на 20 години.
Наистина леко изсветляват кожата, основното е да им се даде достатъчно време да попият след нанасяне, след което коректорът се нанася перфектно. (не е за бързи сутрини, това е сигурно) Като цяло съм доволна. Специални благодарности за бързата доставка и най-внимателното опаковане🩷
Подложките за очи са наистина добри, държат се добре веднага след нанасяне, изобщо не се плъзгат надолу, те са първите, които не ми се налага да намествам, а съм пробвала доста от тях... Подхранват кожата прекрасно, не дразнят и не щипят, и имат наистина качествен състав, препоръчвам ги.
Това е най-добрият пластир, който някога съм използвала!!! Не се мести, но наистина се мести!! Стои на мястото си, докато идвам и излизам през тези 20 минути. Хидратира добре.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.