Страхотна маска е!Това е една от най-добрите маски за лице, които съм пробвала. Резултатите са видими дни след употреба, виждам кожата си сияйна и по-равномерна. Дори с чувствителна кожа не съм имала никакво Прочети повече
НевероятенИзключително доволна от този крем, използвам втора опаковка, първата поръчах след като пробвах дозичка,която ми бяха пратили с предходна поръчка. Много добра хидратация, ухае невероятно! ИзпПрочети повече
Страхотна маска е!Това е една от най-добрите маски за лице, които съм пробвала. Резултатите са видими дни след употреба, виждам кожата си сияйна и по-равномерна. Дори с чувствителна кожа не съм имала никакво Прочети повече