Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.




Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 38
Чудова олія, дуже приємний аромат, не липка! Я використовую лише продукти цієї марки для волосся, і мені дуже подобається!
Дуже ніжний аромат. Я не дуже відчувала запахів, хотіла б, щоб він був ароматизований, але я знаю, що багато людей не люблять сильні олії, тому це було б ідеально для вас. Я віддаю перевагу сильнішим запахам, але це мої вподобання. Окрім цього, це дуже ніжна олія, не важка для волосся, я вважаю, що більшість олій роблять моє волосся важким і жирним на вигляд. Після миття я висушила волосся рушником і додала трохи на середину та кінчики, а потім дуже ніжно розчесала, і моє волосся не стало хрустким або жирним, тому для мене це 10/10.
Набагато легша формула, ніж олії з аптеки. Моє волосся добре її поглинає. (хвилясте, сплутане, густе) Я обов'язково використовуватиму це відтепер. :)
Я використовую його одразу після миття волосся, він не залишає жирного блиску, але водночас зволожений. Олія має дуже слабкий, але приємний аромат. Гарна упаковка – це плюс 😊.
Після миття я наношу на волосся олію, вона чудово зволожує і гарно завиває хвилясте волосся після висихання.
Приємна олія для волосся, приємно пахне. Я наношу її на волосся посередині процесу сушіння феном. Олія не робить моє волосся жирним, залишає його гладеньким і блискучим.
Дуже гарна олія з приємною текстурою, яка не обтяжує волосся, та дуже приємним ароматом.
зволожує та не обтяжує
Я користуюся ним лише кілька днів, але мої посічені кінчики, здається, загоїлися, волосся м’яке. Я використовую його на вологому волоссі, але також і наступного дня після миття, коли кінчики здаються трохи сухішими.
Небагато
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.