Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.


Ваші круті фоточки та відео

Відгуки – 3
Маска має дуже приємний аромат бананового молока. Ось і все. Серветка погано прилягає до обличчя і навіть розпадається або рветься. Крім того, маска дуже швидко сохне під час використання. У цьому магазині є набагато кращі маски. Я більше не купуватиму цю.
Чудова маска, яка живить і зволожує шкіру.
Це моя друга покупка цієї маски. Він справді пахне бананом. Шкіра зволожена і заспокоєна. У сумці багато есенції. рекомендую!
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.