Ідеальний кремМені дуже подобається крем Celimax noni, я в нього закохана, він дуже добре зволожує шкіру, ідеально підходить для зими. Використовую його з сироваткою Axis-y, тоніком Tonymoly, все разом виЧитати далі
Це добре.Гарний гель для вмивання обличчя, але нічого особливого. Без ароматизаторів, для чутливої шкіри. Однак, я не переношу його ідеально. У мене дуже суха, атопічне волосся. Я очікувала більшого.
Ідеальний кремМені дуже подобається крем Celimax noni, я в нього закохана, він дуже добре зволожує шкіру, ідеально підходить для зими. Використовую його з сироваткою Axis-y, тоніком Tonymoly, все разом виЧитати далі
Це добре.Гарний гель для вмивання обличчя, але нічого особливого. Без ароматизаторів, для чутливої шкіри. Однак, я не переношу його ідеально. У мене дуже суха, атопічне волосся. Я очікувала більшого.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу