КосметикаЯ використовую крем вперше. Мої враження такі, що він дуже добре зволожує та пом'якшує обличчя. Він без запаху. Вони завжди надсилають мені дуже хороші тестери. Дякую, сестри 🌹🎁🌞🩷🌸🩷🌸�Читати далі
Дуже добре!Крем дуже добре зволожує, він чудово лежить під макіяжем! Я користуюся ним вже кілька місяців. У мене чутлива та схильна до акне шкіра, і в мене не виникає жодних подразнень чи прищів, коли Читати далі
чудовий SPFУ мене чутлива шкіра обличчя, і цей сонцезахисний крем добре працює. Він не викликає подразнення, захищає мою шкіру від сонячних опіків. А аромат дуже легкий і приємний.
КосметикаЯ використовую крем вперше. Мої враження такі, що він дуже добре зволожує та пом'якшує обличчя. Він без запаху. Вони завжди надсилають мені дуже хороші тестери. Дякую, сестри 🌹🎁🌞🩷🌸🩷🌸�Читати далі
Дуже добре!Крем дуже добре зволожує, він чудово лежить під макіяжем! Я користуюся ним вже кілька місяців. У мене чутлива та схильна до акне шкіра, і в мене не виникає жодних подразнень чи прищів, коли Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу