Я б цього не взяв.Я отримала пробник цього крему, він добре наноситься, залишає руки м’якими та приємними на дотик, але, на жаль, його запах, принаймні особисто для мене, м’яко кажучи, жахливий, і я навіть неЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу