Я рекомендуюЯ регулярно використовую сироватки та ампули, бо в мене дуже суха шкіра обличчя, і я завжди шукаю продукти, які зволожуватимуть мене протягом дня. Ця сироватка чудова. Вона має густішу текстЧитати далі
Відмінний кремДуже ніжний ретиноїд, підходить для зони навколо очей. Я наношу його щовечора і не відчувала жодного подразнення. Я бачу легке освітлення темних кіл.
Я рекомендуюЯ регулярно використовую сироватки та ампули, бо в мене дуже суха шкіра обличчя, і я завжди шукаю продукти, які зволожуватимуть мене протягом дня. Ця сироватка чудова. Вона має густішу текстЧитати далі