Неймовірно!Мій улюблений крем! Я регулярно користуюся ним вже багато років. У нього чудовий свіжий аромат, єдиний крем, який зволожує мою шкіру взимку.
Гарний кремГарний крем. Але він не такий вже й чудовий. Його текстура щось середнє між гелем і кремом. Без запаху. Добре поєднується з іншими продуктами. Я ставлю йому середню оцінку.
Неймовірно!Мій улюблений крем! Я регулярно користуюся ним вже багато років. У нього чудовий свіжий аромат, єдиний крем, який зволожує мою шкіру взимку.
Гарний кремГарний крем. Але він не такий вже й чудовий. Його текстура щось середнє між гелем і кремом. Без запаху. Добре поєднується з іншими продуктами. Я ставлю йому середню оцінку.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу