ідеальноЦе моя друга пляшка! На даний момент це мій улюблений, я люблю його. Дуже економічний, дуже добре очищає макіяж, зволожує шкіру. У мене суха шкіра, і після використання цього продукту я відчЧитати далі
Гарна пінаГарний пінистий очищувач для обличчя. Я використовую його ввечері після очищення олією. Запах специфічний, мила та чогось ще різкого, що я не можу визначити. Він не для тих, хто чутливіший дЧитати далі
Це добре.Гарний гель для вмивання обличчя, але нічого особливого. Без ароматизаторів, для чутливої шкіри. Однак, я не переношу його ідеально. У мене дуже суха, атопічне волосся. Я очікувала більшого.
ідеальноЦе моя друга пляшка! На даний момент це мій улюблений, я люблю його. Дуже економічний, дуже добре очищає макіяж, зволожує шкіру. У мене суха шкіра, і після використання цього продукту я відчЧитати далі
Гарна пінаГарний пінистий очищувач для обличчя. Я використовую його ввечері після очищення олією. Запах специфічний, мила та чогось ще різкого, що я не можу визначити. Він не для тих, хто чутливіший дЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу