Дуже добре!Я користуюся ним вже кілька місяців, він дуже ніжно очищає шкіру. Не сушить її. Не викликає подразнень чи прищів. Єдиний недолік для мене — потрібно трохи більше, щоб добре намилити, але в бЧитати далі
КосметикаЯ дуже задоволена цим продуктом. Всього за одне застосування видаляє весь важкий макіяж. Купуйте його негайно, бо це унікальний продукт 😊🌹🎀🌹🩷🌹🎀🌹
Дуже добре!Я користуюся ним вже кілька місяців, він дуже ніжно очищає шкіру. Не сушить її. Не викликає подразнень чи прищів. Єдиний недолік для мене — потрібно трохи більше, щоб добре намилити, але в бЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу