Дуже добре!Крем дуже добре зволожує, він чудово лежить під макіяжем! Я користуюся ним вже кілька місяців. У мене чутлива та схильна до акне шкіра, і в мене не виникає жодних подразнень чи прищів, коли Читати далі
Дуже добре!Крем дуже добре зволожує, він чудово лежить під макіяжем! Я користуюся ним вже кілька місяців. У мене чутлива та схильна до акне шкіра, і в мене не виникає жодних подразнень чи прищів, коли Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу