Унікальний!У мене ніколи не було такого гарного засобу для волосся. Потрібна лише невелика кількість, щоб розгладити та живити. Він ніжно пахне, не робить волосся жирним. Я використовую його на сухому Читати далі
ТОПОВИЙ ТОНЕР!Тонік чудовий. Він не дуже водянистий і не дуже густий. Після нанесення не робить шкіру надто жирною. Рекомендую його використовувати обома руками.
Унікальний!У мене ніколи не було такого гарного засобу для волосся. Потрібна лише невелика кількість, щоб розгладити та живити. Він ніжно пахне, не робить волосся жирним. Я використовую його на сухому Читати далі
ТОПОВИЙ ТОНЕР!Тонік чудовий. Він не дуже водянистий і не дуже густий. Після нанесення не робить шкіру надто жирною. Рекомендую його використовувати обома руками.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу