Чудово! Після використання гелю для душу бренду я вирішила спробувати і гель для обличчя, і можу сказати, що я знову вражена. Моя шкіра чиста і гладка. Зауважте, що він досить підсушує, але в поєднаЧитати далі
Працюють!Мені сподобалися ці пластирі. Вони дуже тоненькі та майже непомітні на шкірі. Трохи маскують почервоніння, оскільки матові. Дуже добре підсушують прищики, витягають бруд. Я можу порадити цейЧитати далі
Я вже використовую свою третю упаковку.Мені подобається, що він легкий, добре вбирається і не створює відчуття тяжкості на шкірі, яке відчувається від інших кремів.
Робить шкіру м’якою.
Гарний продуктЯ користуюся цим продуктом вже 3 роки. Використовую 1 упаковку приблизно 6 місяців.
Я наношу його ввечері на Т-зону масажними рухами, і це точно допомагає позбутися небажаних прищів та підтрЧитати далі
Чудово! Після використання гелю для душу бренду я вирішила спробувати і гель для обличчя, і можу сказати, що я знову вражена. Моя шкіра чиста і гладка. Зауважте, що він досить підсушує, але в поєднаЧитати далі