КосметикаЯ використовую крем вперше. Мої враження такі, що він дуже добре зволожує та пом'якшує обличчя. Він без запаху. Вони завжди надсилають мені дуже хороші тестери. Дякую, сестри 🌹🎁🌞🩷🌸🩷🌸�Читати далі
Працюють!Мені сподобалися ці пластирі. Вони дуже тоненькі та майже непомітні на шкірі. Трохи маскують почервоніння, оскільки матові. Дуже добре підсушують прищики, витягають бруд. Я можу порадити цейЧитати далі
Сподобався продуктЯ користуюся цим продуктом вже майже місяць і точно помітила різницю. Моя шкіра стала набагато м’якшою, виглядає більш сяючою та сяючою. Єдиний недолік — він залишає трохи липкий слід, тому Читати далі
дуже сподобався Я його використовую на ніч, а зранку вже бачу ефект. І запах його подобається. Він такий більш насичений, але не жирний. Шкіра після нього прям більш щільна, пружна, ніби наповнена.
Мені подЧитати далі
Відмінний кремДуже ніжний ретиноїд, підходить для зони навколо очей. Я наношу його щовечора і не відчувала жодного подразнення. Я бачу легке освітлення темних кіл.
КосметикаЯ використовую крем вперше. Мої враження такі, що він дуже добре зволожує та пом'якшує обличчя. Він без запаху. Вони завжди надсилають мені дуже хороші тестери. Дякую, сестри 🌹🎁🌞🩷🌸🩷🌸�Читати далі