Мені подобається.Гарний продукт. Вам не доведеться довго чекати, поки воно висохне. Після нанесення не відчувається сухості чи стягнутості. Добре очищає пори.
Працюють😄Пластирі дуже добре тримаються на шкірі. Мене влаштувало, як вони працюють, підсушують прищики та прибирають запалення. Єдине, вони не дуже тонкі, десь півміліметра завтовшки. Але за рахунокЧитати далі
Я вже використовую свою третю упаковку.Мені подобається, що він легкий, добре вбирається і не створює відчуття тяжкості на шкірі, яке відчувається від інших кремів.
Робить шкіру м’якою.
Мені подобається.Гарний продукт. Вам не доведеться довго чекати, поки воно висохне. Після нанесення не відчувається сухості чи стягнутості. Добре очищає пори.
Працюють😄Пластирі дуже добре тримаються на шкірі. Мене влаштувало, як вони працюють, підсушують прищики та прибирають запалення. Єдине, вони не дуже тонкі, десь півміліметра завтовшки. Але за рахунокЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу