Влюбих се😍Взех си от 8мл само да го пробвам защото беше на промоция но се влюбих, буквално за първи път усещам такова чувство, ама много освежаващо на мента, толкова ми изглади и ми даде обем на косатПрочети повече
Восторг!Невероятен продукт, отлично хидратира кожата и ароматът остава върху тялото дълго време. За мен е много важно, че не оставя лепкаво усещане.
Подходящ е особено за студените месеци и за хораПрочети повече
Влюбих се😍Взех си от 8мл само да го пробвам защото беше на промоция но се влюбих, буквално за първи път усещам такова чувство, ама много освежаващо на мента, толкова ми изглади и ми даде обем на косатПрочети повече
Восторг!Невероятен продукт, отлично хидратира кожата и ароматът остава върху тялото дълго време. За мен е много важно, че не оставя лепкаво усещане.
Подходящ е особено за студените месеци и за хораПрочети повече
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса