Прекрасен продуктКремът за очи е абсолютно фантастичен - дълбоко хидратиращ, успокояващ и с прекрасна текстура и аромат. Съчетах го с керамидния серум и двата продукта са невероятни. Определено си заслужаватПрочети повече
Много добреПрепоръчвам тази серум за кожи, които са раздразнени или с акне.
Мирише, както се и очаква, на зелен чай.
Използвах с емулсията от същата серия 😏
Прекрасен продуктКремът за очи е абсолютно фантастичен - дълбоко хидратиращ, успокояващ и с прекрасна текстура и аромат. Съчетах го с керамидния серум и двата продукта са невероятни. Определено си заслужаватПрочети повече
Много добреПрепоръчвам тази серум за кожи, които са раздразнени или с акне.
Мирише, както се и очаква, на зелен чай.
Използвах с емулсията от същата серия 😏
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса