БожественоБожествено олио за коса! Мирише на богиня!
Това е една от най-добрите ми покупки от KSis!
Имайте предвид, че олиото е тежко, но аз съм с много суха коса и ми е перфектно.
Не бих си го взелаПолучих мострата на този крем, добре се нанася, оставя ръцете меки и приятни на допир но за съжаление миризмата му поне лично на мен е меко казано ужасна и нямам намерение даже да използвам Прочети повече
БожественоБожествено олио за коса! Мирише на богиня!
Това е една от най-добрите ми покупки от KSis!
Имайте предвид, че олиото е тежко, но аз съм с много суха коса и ми е перфектно.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса