КосметикаЯ використовую крем вперше. Мої враження такі, що він дуже добре зволожує та пом'якшує обличчя. Він без запаху. Вони завжди надсилають мені дуже хороші тестери. Дякую, сестри 🌹🎁🌞🩷🌸🩷🌸�Читати далі
Дуже задоволенийЯ користуюся цим продуктом щонайменше 6 місяців, і можу сказати, що з часом він мені почав подобатися все більше і більше. Це справді гелевий крем, без запаху, легко розподіляється, і однієїЧитати далі
КосметикаЯ дуже задоволена цим продуктом. Всього за одне застосування видаляє весь важкий макіяж. Купуйте його негайно, бо це унікальний продукт 😊🌹🎀🌹🩷🌹🎀🌹
КосметикаЯ використовую крем вперше. Мої враження такі, що він дуже добре зволожує та пом'якшує обличчя. Він без запаху. Вони завжди надсилають мені дуже хороші тестери. Дякую, сестри 🌹🎁🌞🩷🌸🩷🌸�Читати далі