Гарний продуктЯ користуюся кремом вже 3 роки, навіть у повсякденному житті в міському середовищі. Досить тривалий захисний ефект. Швидко вбирається, не залишає важких жирних чи білих слідів, дуже добре вбЧитати далі
Непогано.Я купила його через захоплені відгуки в інтернеті, але враження «вау» у мене не залишилося. Мені сподобався масаж, який забезпечує насадка, але сам крем мене не дуже вразив. Він непоганий.
Гарний продуктЯ користуюся кремом вже 3 роки, навіть у повсякденному житті в міському середовищі. Досить тривалий захисний ефект. Швидко вбирається, не залишає важких жирних чи білих слідів, дуже добре вбЧитати далі
Непогано.Я купила його через захоплені відгуки в інтернеті, але враження «вау» у мене не залишилося. Мені сподобався масаж, який забезпечує насадка, але сам крем мене не дуже вразив. Він непоганий.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу