ідеальноЦе моя друга пляшка! На даний момент це мій улюблений, я люблю його. Дуже економічний, дуже добре очищає макіяж, зволожує шкіру. У мене суха шкіра, і після використання цього продукту я відчЧитати далі
Гарна пінаГарний пінистий очищувач для обличчя. Я використовую його ввечері після очищення олією. Запах специфічний, мила та чогось ще різкого, що я не можу визначити. Він не для тих, хто чутливіший дЧитати далі
Воно того варте.Я взяла найменшу упаковку, щоб спробувати маску, можливо, вона не для моєї шкіри, але вона добре розподіляється та вбирається, легко змивається, але вау-ефекту немає! Дам бренду другий шанс!
ідеальноЦе моя друга пляшка! На даний момент це мій улюблений, я люблю його. Дуже економічний, дуже добре очищає макіяж, зволожує шкіру. У мене суха шкіра, і після використання цього продукту я відчЧитати далі
Гарна пінаГарний пінистий очищувач для обличчя. Я використовую його ввечері після очищення олією. Запах специфічний, мила та чогось ще різкого, що я не можу визначити. Він не для тих, хто чутливіший дЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу