Гарний продуктЯ користуюся кремом вже 3 роки, навіть у повсякденному житті в міському середовищі. Досить тривалий захисний ефект. Швидко вбирається, не залишає важких жирних чи білих слідів, дуже добре вбЧитати далі
Дуже добреЯ рекомендую цю сироватку для шкіри, яка подразнена або схильна до акне. Як і очікувалося, вона пахне зеленим чаєм. Я використовувала її з емульсією з тієї ж серії 😏
Гарний продуктЯ користуюся кремом вже 3 роки, навіть у повсякденному житті в міському середовищі. Досить тривалий захисний ефект. Швидко вбирається, не залишає важких жирних чи білих слідів, дуже добре вбЧитати далі
Дуже добреЯ рекомендую цю сироватку для шкіри, яка подразнена або схильна до акне. Як і очікувалося, вона пахне зеленим чаєм. Я використовувала її з емульсією з тієї ж серії 😏
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу